USŁUGI

Planowanie


Wybierając Sycylię jako miejsce swojego ślubu, wybierzecie Państwo spełnienie marzeń.
Zajmujemy się kompleksową organizacją uroczystości ślubnych, weselnych oraz dodatkowych atrakcji dla Pary Młodej oraz Gości. Aby zrealizować wszystkie Państwa oczekiwania, proszę o wybór przewodniego motywu swojego ślubu. Po wyborze rodzaju ceremonii, prześlemy Państwu ofertę z proponowanymi przez nas miejscami ślubu oraz uroczystej kolacji.

 

Kwiaty oraz dekoracje
Są ważnym elementem każdej uroczystej chwili, tworzą odpowiednią atmosferę podczas ślubu oraz kolacji weselnej. Państwa wybór: kolor, rodzaj kwiatów ,ułożenie kompozycji  jest dla nas wzorem do stworzenia idealnej oprawy miejsca ślubu oraz kolacji.

 
Sesja fotograficzna

Uchwycenie prawdziwego spojrzenia pełnego miłości, szczerego uśmiechu oraz łez radości to cenna umiejętność u dobrego fotografa. A takie chwile należy pamiętać na całe życie, nasz zespół fotograficzny uczyni wszystko aby Państwa zdjęcia były pamiątką o wyjątkowej wartości sentymentalnej.

 

Muzyka
Muzyka podczas ceremonii ślubnej jest głosem miłości, który wypełnia tę wyjątkową chwilę. Proponujemy Państwu muzykę podczas ceremonii, toastu  oraz kolacji weselnej. A podczas kolacji prawdziwe włoskie klimaty muzyczne i nie tylko.

 

 

 

Fryzjer oraz make up

W tym wyjątkowym dniu, każda Para Młoda chce wyglądać pięknie. Fryzura, która tworzy harmonijną całość z elegancką sukną ślubną, makijaż podkreślający urodę Panny Młodej,to te elementy ceremonii o które zadba nasz zespół włoskich specjalistów. Uwzględniając Państwa oczekiwania zaproponują dobrane oraz modne uczesanie jak również wyjątkowy makijaż. Proponujemy próbne uczesanie oraz makijaż dzień przed ślubem w salonie lub hotelu.

 

Weselne upominki

We Włoszech, Para Młoda dziękuje swoim Gościom za przybycie na swój ślub, obdarowując ich drobnymi upominkami. Upominki te to ,,bomboniera” i są to najczęściej  słodkie migdałay w czekoladzie ale również sycylijskie konfitury,wina oraz cygara. Na Państwa życzenie zapewniamy imienne etykiety na weselne ,,bomboniera''.

 

Luksusowy transport

W drodze na ceremonię ślubną wszystko powinno być idealne, dlatego proponujemy elegancki transport dla Pary Młodej.

 

 

 

Kolacja weselna
Podczas kolacji weselnej dobre jedzenie i muzyka to ważny element do stworzenia wspaniałych warunków  niezapomnianej zabawy. Organizujemy uroczyste kolacje na tarasach z widokiem na morze, w winnicach i małych pełnych lokalnego uroku restauracjach. W zleżności od Państwa życzeń organizujemy kolacje ,,Tylko we Dwoje'' lub eleganckie bankiety. A na przyjęcia w tradycyjnej  włoskiej atmosferze proponujemy biesiadne długie stoly z włoską muzyką w tle.

 

Kolacja dzień przed ślubem

 

Kolacja dzień przed ślubem, to dobry moment na relaks i wspólne chwile w swobodnej atmosferze. Polecamy kolacje w malowniczych sycylijskich winnicach wraz z degustacją lokalnych win i przekąsek.

 

Tort weselny

Wspaniały tort weselny o finezyjnym kształcie oraz niepowtarzalnym smaku to ważny element każdej kolacji weselnej. Proponujemy Państwu wspaniałe torty weselne stworzone przez znakomitych włoskich cukierników. Na Państwa życzenie  tworzymy torty w  ulubionym kolorze, kształcie  a przede wszystkim smak.

 

 

Wydrukowane z: http://www.slubnasycylii.pl/uslugi/