Opinia Klientów

 

Wszystko co dobre szybko się kończy... Jesteśmy już w domu i nadszedł czas na podziękowania. Kasia Fengler, dziękujemy z całych naszych serc za pomoc w spełnieniu naszych marzeń i za czuwanie nad całością naszego wyjazdu!  Było piękniej niż mogliśmy to sobie wyobrazić! Bez stresu i jakichkolwiek zmartwień! Bycie pod Twoimi anielskimi skrzydłami to czysta przyjemność! Zawsze służąca pomocą i dobrą radą, niesamowicie zorganizowana, sympatyczna i ciepła osoba. Dziękujemy za wszystko! Bez Ciebie, Kasi i Magdy nie dalibyśmy sobie rady - to pewne!  To było wspaniałe móc Was poznać i z Wami obcować. Życzę każdemu takiego wedding plannera jakim Ty jesteś, Kasiu, ale żeby było jasne - jeśli nie wybiorą Ciebie to nie będą mieli NAJLEPSZEGO na świecie  Polecam wszystkim organizację ślubu z Kasią i jej ekipą!

Kasia&Adam 

                                                                                                                                                                             10.10.2017
 
 
 
Było WSPANIALE, dziękujemy bardzo! :):):)
 
Maja&Sławke
17.06.2017

 

 

Bardzo dziękujemy Pani Kasiu, było nam bardzo przyjemnie i komfortowo,

mając u boku takich organizatorów jak Wasza firma.

Wszystko udało się fantastycznie! Taki ślub był naszym marzeniem, które zostało spełnione, jeszcze raz DZIĘKUJEMY! 

 

Pozdrawiamy serdecznie

Kama & Marcin

19.09.2011

 

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług, wszystko działało jak należy. Bardzo dziękujemy za polecenie nam urokliwego hoteliku na uboczu - bajeczne miejsce.

Duże brawa dla fotografa - z przyjemnością oglądamy nasze zdjęcia ślubne, są bardzo naturalne, nie wystudiowane - o to nam chodziło.

Podziękowania dla ekipy na miejscu, Pani Sylwii, która zorganizowała naszą romantyczną kolację w restauracji z fantastycznym jedzeniem. 

 

Pozdrawiamy serdecznie

Dorota & Juliusz 

21.05.2012

 

Zdjęcia ze ślubu Doroty & Juliusza

http://slubnasycylii.blogspot.com/2012/07/dorota-i-juliusz.html

http://www.bridelle.pl/?cat=74

 

 

 

 

Gorąco POLECAM`y ślub za granicą. Wszystko było dopracowane ,każdy szczegół idealnie zaplanowany, do tego dodać super widoki i samo się nasuwa - było BOSKO;)))
Jeszcze raz wielkie wielkie dzięki za wszystko - naprawdę super;)))
A opinia rodziców jest taka, że mimo obaw które mieli przed, powtórzyliby taki rodzaj ceremonii ponieważ w inny sposób przeżyli cały pobyt - i oto chodziło ;))))
Wielkie podziękowania dla wszystkich którzy w najmniejszym stopniu przyczynili się do naszego wyjazdu ;)))))) ;** PATRYCJA & MARCIN

 

Pozdrawiamy serdecznie

Patrycja & Marcin

11.09.2012

Wydrukowane z: http://www.slubnasycylii.pl/opinia-klientow/