O NAS

Drodzy Narzeczeni,

 

 Firma Ślub na Sycylii jest polskim akcentem na słonecznje Sycylii.Od roku 2009 mamy przyjemność  organizowania uroczystości weselnych oraz okolicznościowych dla Polskich Par na Sycylii. Z dumą możemy zaprezentować Państwu galerię z ceremonii ślubnych oraz przyjęć, które dotychczas mieliśmy przyjemność zorganizowac dla wielu Par.

Zaufało nam wiele Par, które chętnie podzielą się swoją opinią.

 W sercach Polaków, Sycylia zawsze miała swoje wyjątkowe miejsce. Temperament, gościnność oraz silne więzy rodzinne sycylijczyków, nam Polakom nie są  obce, i może dlatego tak dobrze czujemy się  na tej  wyjątkowej śródziemnomorskiej wyspie. A wspaniałe krajobrazy, miejscowa kultura oraz wyjątkowa kuchnia sprawiają, że z przyjemnością powracamy na Sycylię myślami i nie tylko.   

A z myślą o Tych, którzy chcieliby zorganizować swój ślub na Sycylii powstała polska firma specjalizująca się w organizowaniu ślubów, które organizuje dla Polskich Par w wyjątkowych miejscach jak nad brzegiem morza, w starych winnicach czy pełnych uroku sycylijskich miasteczkach.

Organizujemy śluby zarówno cywilne, kościelne jak i konkordatowe na całej Sycylii oraz na sąsiadujących wyspach Liparyjskich (Eolskie) oraz Egady. Śluby cywilne organizujemy w ruinach zamków nad morzem, winnicach oraz ogrodach!

Śluby kościelne odprawiane są przez Polskiego księdza. 

Dla Tych z Państwa, którzy chcieliby odnowić swoje więzy małżeńskie proponujemy ceremonie symboliczne w wybranych miejscach na całej wyspie. Organizujemy również śluby symboliczne oraz humanistycznych. 

Oferujemy kompleksową organizację uroczystości, poprzez dopełnienie wymogów prawnych,  propozycje  miejsc ceremonii ślubnych na całej Sycylii, dekoracje i aranżacje miejsc ślubu, make-up oraz fryzjer,  sesję fotograficzną, filmowanie, wynajęcie transportu dla Pary Młodej oraz Gości, uroczyste kolacje, orginalne zaproszenia ślubne oraz prezenty dla Gości oraz wiele dodatkowych usługi. Polecamy również małe urokliwe hotele nad samym morzem oraz zakwaterowanie w winnicach. 

 Pracujemy tak ,aby najdrobniejszy szczegół Państwa ceremonii został ,dopięty na ostatni guzik’  a Państwo w tym czasie mogli zrelaksować się i wypocząć  w pięknej scenerii Sycylii.

 

Na Sycylii, polski konsultant ślubny zajmie się Państwem osobiście.

 

Zapraszamy na Ślub na Sycylii.
Dzień, w którym każde życzenie staje się rzeczywistością.

 

 

Wydrukowane z: http://www.slubnasycylii.pl/o-nas/